Mini Bounce Bounce Valley Delft

Bounce Valley

Mini-Bounce Delft: springen voor de kleinste jumpers

Ook kleine avonturiers willen springen, klimmen en ontdekken! Met Mini-Bounce bij Bounce Valley Delft kunnen kinderen van 1 tot en met 4 jaar zich uitleven op ons grote luchtkussenpark. Mini-Bounce vindt plaats op momenten waarop het doorgaans rustiger is, zodat jonge kinderen alle ruimte hebben om Bounce Valley samen met hun begeleider te ontdekken.

Van woensdag tot en met vrijdag zijn tussen 10:00 en 12:00 uur speciale Mini-Bounce tickets beschikbaar. Tijdens schoolvakanties kan dit ook op maandag- en dinsdagochtend. Eén volwassen begeleider springt per boeking/gezin gratis mee.

Mini-Bounce voor kinderen van 1 tot en met 4 jaar

Bounce Valley is er voor alle kinderen. Daarom kunnen kinderen al vanaf 1 jaar bij ons komen springen. Voor onze jongste bezoekers is het prettig om Bounce Valley te ontdekken op een moment waarop het doorgaans wat rustiger is.

Daarom is er Mini-Bounce in Delft. Op woensdag-, donderdag- en vrijdagochtend van 10:00 tot 12:00 uur zijn er speciale tickets beschikbaar voor kinderen van 1 tot en met 4 jaar. Tijdens schoolvakanties zijn de Mini-Bounce tickets ook op maandag- en dinsdagochtend beschikbaar.

Bij Mini-Bounce gaat altijd een volwassen begeleider mee het luchtkussenpark op. Eén begeleider per boeking/gezin springt gratis mee. Zo kunnen jullie samen springen, spelen en nieuwe uitdagingen ontdekken.

Samen springen in het luchtkussenpark van Bounce Valley Delft

Het luchtkussenpark van Bounce Valley Delft is één grote wereld vol verschillende onderdelen. Jonge kinderen kunnen samen met hun begeleider op hun eigen tempo kennismaken met de luchtkussens.

Klimmen, glijden, springen of gewoon voorzichtig ontdekken: ieder kind doet het op zijn of haar eigen manier. De begeleider blijft tijdens Mini-Bounce bij het kind op het luchtkussenpark en kan helpen waar dat nodig is.

Op het park is daarnaast een Bounce Master aanwezig die toezicht houdt.

Waarom Mini-Bounce in de ochtend?

Tussen 10:00 en 12:00 uur is het bij Bounce Valley vaak rustiger dan later op de dag. Oudere kinderen zitten op doordeweekse ochtenden meestal op school. Dat maakt dit een fijn moment om het luchtkussenpark met jonge kinderen te bezoeken.

Mini-Bounce is echter geen exclusief tijdsblok voor kinderen van 1 tot en met 4 jaar. Bounce Valley Delft blijft gewoon geopend voor iedereen. Ook oudere kinderen kunnen dus aanwezig zijn.

Door bijvoorbeeld schoolreisjes, studiedagen en schoolvakanties kan het onverwacht drukker zijn. Wil je vooraf meer duidelijkheid over de verwachte drukte? Neem dan even contact op met Bounce Valley Delft.

Mini-Bounce tickets bij Bounce Valley Delft

Je kiest zelf hoelang jullie willen komen springen:

  • 1 uur Mini-Bounce: €9,95

  • 1,5 uur Mini-Bounce: €12,95

  • 2 uur Mini-Bounce: €15,95

De benodigde bouncesokken zijn bij het ticket inbegrepen. Daarnaast springt één volwassen begeleider per boeking/gezin gratis mee.

Vooraf reserveren is niet verplicht, maar wel aanbevolen. Zo weet je vooraf dat jullie bezoek geregeld is en kunnen jullie bij aankomst sneller aan het avontuur beginnen.

Een actief uitje met je peuter of kleuter in Delft

Op zoek naar een actief uitje met een peuter of kleuter in Delft? Mini-Bounce is speciaal bedoeld voor gezinnen die Bounce Valley met jonge kinderen willen ontdekken.

Ook voor gezinnen uit Den Haag, Rijswijk, Pijnacker en Nootdorpis Bounce Valley Delft gemakkelijk te combineren met een actief ochtendje uit. Onze locatie vind je aan deKleveringweg 5 in Delft, tegenover McDonald's langs de snelweg. Parkeren kan gratis op ons eigen parkeerterrein.

En na al dat springen? In onze horeca kun je terecht voor een kop koffie en iets te eten of drinken.

Ook ideaal als het buiten regent

Regen, wind of gewoon typisch Nederlands weer? Daar hoef je bij Mini-Bounce geen rekening mee te houden. Het luchtkussenpark van Bounce Valley Delft is volledig indoor.

Daardoor is Mini-Bounce een leuk actief uitje met jonge kinderen in Delft, ongeacht het weer. Terwijl buiten de regen tegen de ramen tikt, kunnen jullie binnen gewoon blijven springen, klimmen en ontdekken.

Veilig springen met jonge kinderen bij Bounce Valley

Bij Bounce Valley gelden duidelijke regels rondom leeftijd en begeleiding. Tijdens Mini-Bounce gaat een volwassen begeleider altijd mee het luchtkussenpark op met het kind.

Buiten Mini-Bounce gelden onze algemene leeftijdsregels. Kinderen vanaf 1 jaar mogen springen onder begeleiding van een volwassene die meegaat op het luchtkussenpark. Vanaf 4 jaar mogen kinderen zelfstandig springen, zolang een volwassen begeleider op de locatie aanwezig blijft. Vanaf 12 jaar mogen kinderen Bounce Valley zelfstandig bezoeken.

Voor Mini-Bounce houden we het bewust anders: de begeleider springt altijd mee.

Kom Mini-Bouncen bij Bounce Valley Delft

Klaar voor de eerste sprongen? Kom samen springen, klimmen, glijden en ontdekken tijdens Mini-Bounce bij Bounce Valley Delft.

Mini-Bounce is beschikbaar voor kinderen van 1 tot en met 4 jaar op woensdag, donderdag en vrijdag tussen 10:00 en 12:00 uur. Tijdens schoolvakanties zijn de speciale tickets ook op maandag en dinsdag beschikbaar.

Reserveer vooraf je Mini-Bounce ticket en ontdek samen het luchtkussenpark van Bounce Valley Delft